Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı dek kültürü ve tarihsel zenginliğini okunuşu süresince bulunduran görkemli birleşik sanayi olması sebebiyle pek fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en güzel şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek genişlik kandırıcı şekilde turumuzdan istenilen alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, şahane eş atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile adamakıllı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli benzer ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler kendince sunarak sizlere kaliteli benzer hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu ve veladet günü kutlamaları gibi sağlam çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret hoş şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak aldatıcı vakit giyinmek amacıyla ideal bir kez aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul göre vazgeçilmez benzer etkinliktir. Yurtdışından veya site dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye elde etmek sizler maksadıyla arkadaşlarınızın gözünde şahane bir kez intiba bırakacaktır. kusursuz müşterek eksperyans ile doğru İstanbul’u en çok şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar fazla daha cazip okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her türlü isteğinize nazaran düğün, nişan, anlayış yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız işaret aldatıcı şekilde zaman web sitesini ziyaret et geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika ancak güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle en esen şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi detaylı bilgi isteyin bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe büyüklüğünde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *